آشنایی با سیستم نوین همکاری در فروش دپارتمان چاپ دیجیتال دنیای کامپیوتر نوین

 

 

دنیای کامپیوتر نوین از تمامی کاربران جهت شرکت در سیستم همکاری در فروش دعوت بعمل می آورد. شما می توانید با عضویت در پنل کاربری و فعال سازی بخش بازاریابی از خدمات همکاری در فروش دنیای کامپیوتر نوین استفاده نمایید.

 

کد تخفیف اختصاصی :

در این روش کد تخفیف اختصاصی برای هر یک از کاربران درنظر گرفته شده که از صفحه بازاریابی در پنل کاربری قابل مشاهده است . با ارایه این کد اختصاصی به دوستان، آشنایان و یا مشتریان خود (ارسال در گروه های دانشجویی – دانش آموزی – فامیلی و سایر گروه ها ) علاوه بر اینکه آنها در کلیه خدمات شامل 5% تخفیف می شوند، بابت هر پرداخت آنها به شما نیز 5% از کل فاکتور پورسانت تعلق می گیرد . درنظر داشته باشید این کد تخفیف برای کل فاکتور هنگام تسویه حساب اعمال خواهد شد. مشتری با آن کد تخفیف اقدام به پرداخت فاکتور میکند . علاوه بر اینکه از تخفیف برای هر خرید بهره میبرد، ما متوجه شویم این مشتری از سمت شما بوده است و در زیرمجموعه شما قرار می گیرد .

 

هیچکس متوجه گرفتن پورسانت شما نمیشود و فقط این کد را لطفی از طرف شما میداند.

 

پس از عضویت در سایت روی بازاریاب کلیک فرمایید و درخواست دهید در صورتی که بعد از 24 ساعت کد تخفیف اختصاصی مادام العمر را دریافت ننمودید به واتس اپ 09354949923 پیام درخواست کد را ارسال نمایید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی نیز میتوانید با واتس آپ ما در ارتباط باشید.

 

با آرزوی درآمد بسیار بالا برای شما همراهان گرامی.