چاپ دیجیتال

تبدیل PDF به Word

pdf to word

تبدیل pdf  به word

 

تبدیل pdf  به word و برعکس برای نحوه ارسال مدارک به شما کمک شایانی میکند.

روش ۱:تبدیل pdf به word با مرورگر گوگل کروم

1.مرورگر کروم را نصب نمایید.

2.گوگل کروم را باز کنید و فایل pdf فارسی مورد نظر را به درون گوگل کروم بکشید.

3.الان می توان به سادگی متن فارسی را انتخاب و در فایل word کپی نمود. متن فارسی بدون هیچگونه مشکل و یا بهم ریختگی در نمایش کاراکترها کپی می شود.

 

روش ۲:تبدیل pdf به word توسط سایت های آنلاین

وب سایت PDF2GO: از معدود وبسایت هایی که از تکنولوژی OCR استفاده می کند. از قسمت Choose file پی دی اف تان را بار گزاری کنید. اما قبل از اینکه دکمه Start را بزنید، کمی پایین تر قسمت Source language of your file گزینه  Arabic را انتخاب کنید و سپس Start را بزنید.

وب سایت Smallpdf: کافی است از قسمت Choose file پی دی اف مدنظرتان را بارگزاری کنید و سپس آن را دانلود کنید بهمین راحتی! این سایت از معدود سایت هایی ست که از پی دی اف های زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند.

Online2 pdf: برای استفاده از این وب سایت کافی است که از دکمه Select files فایل های پی دی اف خود را انتخاب کنید و سپس از منوی کشویی convert to گزینه فایل word را انتخاب کنید و Convert را کلیک کنید.

Eboo.ir: این یک وبسایت فارسی ست که به تازگی راه اندازی شده و برای تبدیل فایل pdf به word مناسب است. روند انجام کار با آن هم بسیار ساده است

 

روش ۳: با کمک خود Word

اگر ورد روی سیستم تان نصب است کافی ست از قسمت بالا سمت چپ روی منوی Files کلیک کنید . سپس فایل پی دی اف خود را انتخاب نمایید  (با کمک گزینه browse) و Ok کنید تا فایل PDF شما به صورت ورد باز شود. به همین راحتی!

 

بازدیدها: 55945

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *